Home Vítej na GRANO MUSICALIS!  |  Přihlášení  |  Pravidla  |  Nápověda
Imagemaker
Go(o)d lights Celý článek

Go(o)d lights

OD: Imagemaker KDY: 25.10.06 09:14:43

 

Good lights

Go(o)d lights je velmi mladá gospelová kapela, co do působení i obsazení.

Na první pohled působí velmi svěže a bezprostředně.Image členů skupiny:

Michal Ševčík

Z hlediska image a výrazu ti mohu jen málo vytknout. Působíš jako typický teenager se všemi přednostmi, které k tomu patří a svým vzhledem máš šanci získat pozornost četného náctiletého publika (zejména dívek). Skupina by tě měla preferovat jako frontmena a takříkajíc strkat tě všude dopředu. Pro vystoupení volíš přiměřené oblečení, přiměřené věku, svému typu i možnosti nasvícení. Jediné, co bys mohl s vizáží ještě udělat, je nechat si udělat nějaký víc rozpustilejší účes.

 Václav Papež

Vlasy jsou super ale prosím něco udělej s oblečením. Výběrem pestřejšího a hlavě mladistvého oblečení můžeš velmi dobře sekundovat Michalovi. Víc originality, v nějakém lepším butiku ti jistě poradí. Typově jsi výborná varianta k Michalovi.

Jaromír Kapitán

Při vystoupení působíš ze všech kluků jako nejstarší, ale co je horší, jako usedlý člověk. Výrazově do skupiny moc nezapadáš, přispívají k tomu i housle, jako klasický nástroj, který používáš dosti upjatě. Prospělo by ti uvolnění, více rozpustilosti, být takovým rošťákem skupiny, samá legrace i sebeironie. Něco bych udělal s vlasy, velmi krátký střih zvýrazňuje robustnost tvé postavy a vzniká nepoměr. Nebál bych se barevných kreací, rozcuchaného stylu, popř. i vzorovaných zástřihů. Fotografie ve vestě, bílé košili a kravatě bych stáhl z vašeho webu, dělají z tebe třicátníka. Zajdi do butiku a pro vystoupení si nech poradit mladistvé oblečení, neboj se vrstev a barev. Nezapomeň, že i hráč na housle může působit pro náctileté velmi přitažlivě a rozpustile.

Webové stránky:

Stránky skupiny na http://goodlights.profitux.cz/ působí velmi amatérsky, neohrabaně, zastarale, nemají mladistvý šmrnc. Doporučuji změnit grafiku tak, aby působila více na náctileté návštěvníky. Obrázek pozadí při větším rozlišení monitoru nepostačuje a dělí se na další okrajové části, což působí hodně chaoticky. Navíc ztěžuje čtení textu a unavuje oči. V jednoduchosti je krása a text by měl mít jednobarevný podklad. Ovládací prvky jsou staromódní a nehodí se k výrazu skupiny. Jsou zbytečně velké a hrubé, díky nim působí stránky spíše sebeironicky. V kontrastu s nimi je perfektní úvod od Vaša. To je dobrý základ a na tom vystavte celé nové stránky. Projděte si na netu stránky jiných náctiletých skupin a inspirujte se jejich vzhledem.

Přebal alba:

Album Genesis nemá přebal. Je to škoda, protože přebal alba je součástí a výbornou příležitostí vytváření image skupiny. I když album neuvádíte na trh, je velmi dobré na přebalu zapracovat a jeho grafikou mu vtisknout vaše image.

Videoklipy

Výborné je, že máte na stránkách i zde na Musicalis videoklipy. Vynikající klip je Intro včetně vaší rozpustilé písničky. Zde by se od vás mohli učit skupiny již léta uznávané. Také video Nácvik je půvabné a bezprostřední. Super! Pokračujte, nápadů máte nepřeberně!

Plakát

Plakát se žárovkou tak trošku působí až dětinsky a neuměle, vaše postavy jsou tmavé, není vám vidět do tváří, což je velká škoda. Možná, že to byl záměr, abyste byli ve stínu a světlo žárovky vás přesvítilo. otázka je, jestli je žárovka, lidský výrobek, tím nejlepším symbolem pro God light. Celkově plakát působí velmi velmi amatérsky.

Reklamní předměty:

Skupina nenabízí žádné reklamní předměty, jako trička, čepice, náramky, nášivky.

Celkové hodnocení image skupiny:

Skupina má velký potenciál oslovit náctileté posluchače. Je třeba odstranit některé nedostatky a image budovat na přednostech, které máte: mládí, svěžest, upřímnost a bezprostřednost. To jsou vaše velké devizy.

 

« Zpět na hlavní stránku
» TITULNÍ FOTO:
Náhled obrázku Imagemaker
» UŽIVATELÉ
Obrázek uživatele   Imagemaker offline
» DETAILY A KONTAKT
» STATISTIKA
Články: 1
Foto: 2
Projekt GRANO SALIS NETWORK