Home Vítej na GRANO MUSICALIS!  |  Přihlášení  |  Pravidla  |  Nápověda
Zprávičky
OBOROH v Karviné Celý článek

OBOROH v Karviné

OD: Zprávičky KDY: 18.11.06 18:31:59

OBOROH v Karviné

Kapela Oboroh, folkrocková undergroundová stálice českého hudebního nebe, které právě vychází u firmy Indies Records nové album Nocí mořem, přijíždí v pátek 24.11. do Karviné.Časopis Rock-Pop o nich napsal: "Nikoli texty, ale opravdu spíš básně, ohromná aranžérská pestrost a stylová nespoutanost." O Slávkovi Klecandrovi, frontmanu kapely zaznělo v časopise Big Beng!: "A pokud jde o sílu jeho osobnosti, sálá z každé odehrané noty." Na stránkách Oborohu

(www.oboroh.cz) uvádí kapela slovníkový význam slova v názvu. "Oboroh je primitivní přístřeší na čtyřech kůlech, kde najde zvěř v zimě potravu a člověk útočiště v čase nepohody." Přijďte se tedy i vy "schovat" a poslechnout muziku, která nasytí. Koncert začíná v 19 hodin v evangelickém kostele v Karviné - Fryštátě. Více info včetně mp3 ukázek na www.dokoran.info. Předprodej vstupenek v AGAPE bude zahájen 13.11.2007. Cena vstupenky v předprodeji 60 Kč, na místě 80 Kč.

Realizováno za finanční podpory Římskokatolické farnosti Karviná a Farního sboru Slezské církve evangelické Karviná-1. Jste srdečně zváni.

..pokud možno, pošli dál. Díky!

za Iniciativu Dokořán
Ester Cieślarová« Zpět na hlavní stránku
» TITULNÍ FOTO:
Náhled obrázku Zprávičky
» UŽIVATELÉ
Obrázek uživatele   Zprávičky offline
» DETAILY A KONTAKT
» STATISTIKA
Články: 4
Foto: 0
Projekt GRANO SALIS NETWORK