Home Vítej na GRANO MUSICALIS!  |  Přihlášení  |  Pravidla  |  Nápověda
Zprávičky
Velká soutěž skupiny Paprsky Celý článek

Velká soutěž skupiny Paprsky

OD: Zprávičky KDY: 07.11.06 20:07:36

 

A JE TO TADY - rozsáhlá soutěž!Vyhlašujeme soutěž pro všechny aktivní lidi, muzikanty, textaře, zpěváky a muzikanty! Je třeba trochu rozčeřit stojaté vody schol, kapel i jednotlivců - co říkáte?

Soutěžit se bude ve dvou hlavních kategoriích. "Hosanovka" a "Vlastní píseň".V první - "Hosanovce" jde o to zpracovat jakoukoli píseň ze známých a obecně dostupných zpěvníků Hosana 1 nebo 2. Hodnotit se bude zpracování písně, aranžmá, úroveň zpěvů i muziky, a to jak originálnost - tak citlivost v pojetí písně. Na hodnocení nebude mít vliv technická kvalita nahrávky, takže nikdo nebude v nevýhodě - co se týče technického vybavení! Bude-li třeba, dojde k rozdělení na 2 - 3 podkategorie - SCHOLA, KAPELA, popř. JEDNOTLIVCI.

Ve druhé kategorii - "Vlastní píseň" jde o zpracování vlastní, autorské písně. Hodnotit se bude jak hudba, tak text. Nazpívána může být jak scholou či kapelou, tak jednotlivcem. Technická kvalita nahrávky rovněž nehraje roli.

Každý interpret (schola, kapela, jednotlivci) se mohou zúčastnit obou kategorií současně (pošlou tedy 2 písně). Nahrávku lze poslat buď mailem, poštou, nebo doručit osobně. Zvukový záznam bude odevzdán na jednom z těchto médií - kazeta, CD, minidisc nebo jako soubor v mp3 formátu.

Termín odevzdání: 15. ledna 2007.

Vyhodnocení bude probíhat na těchto stránkách www.paprsky.cz. Všechny písně zde budou k poslechu. Závěrečné hlasování bude rozděleno na dvě části. Hodnotit bude zvlášť široká veřejnost formou hlasování v anketě, a zvlášť "odborná porota".

Ceny budou zajímavé, prozatím neprozradíme jaké :-)


Závěrem: V této soutěži nejde o žádné "krvelačné závody", nebo o bůhvíjaké mistrovské výkony, spíš o to - poznat i jiné scholy, kapely, jak zpívají, omrknout něco zajímavého, a hlavně trochu vyburcovat vlastní děcka ve scholách. Pokud bude o tuto soutěž zájem, budeme rádi, mohlo by např. dojít i k rozšíření prezentace jednotlivých interpretů, odkazy na jejich činnost, popř. i setkání schol. Vše záleží na otevřenosti a přístupu soutěžících. Jedno je jisté - Paprsky rády podpoří spolupráci mezi scholami a vzájemnou komunikaci.

Takže, milí vedoucí schol, kapelníci, zpěváci muzikanti i obyčejní příznivci svých schol, je to na vás!!!


V případě jakýchkoli nejasností či dotazů nás kontaktujte na info@paprsky.cz , rádi vám odpovíme.

Pokud se rozhodnete zúčastnit této soutěže, uvítáme, když nám to mailem sdělíte dopředu, i když nahrávku či píseň budete tvořit a posílat až později. Rádi bychom s vámi byli již v kontaktu.

Příspěvky posílejte buď mailem na adresu soutez@paprsky.cz, nebo poštou na adresu Paprsky, Pohořská 11, 742 35 Odry. Nahrávku označte názvem své scholy či kapely, uveďte název písně, u vlastní písně uveďte autora hudby a textu. Také nezapomeňte uvést kontaktní mail a telefon.

Více informací a speciální rubriku věnovanou této soutěži zprovozníme o pár dnů později.

http://paprsky.cz/home.html« Zpět na hlavní stránku
» TITULNÍ FOTO:
Náhled obrázku Zprávičky
» UŽIVATELÉ
Obrázek uživatele   Zprávičky offline
» DETAILY A KONTAKT
» STATISTIKA
Články: 4
Foto: 0
Projekt GRANO SALIS NETWORK